Highlights september 2026 FA0032
September was een maand van uitersten, de ene dag scheen de zon volop, de andere dag regende het pijpenstelen. Maar dat maakte de activiteiten extra afwisselend en bijzonder. Kijk weer even mee met wat er zoal gebeurde bij Delpinium:
- We hielden een BBQ bij Huize Coriovallum ondanks de regen. Sinds lang regende het weer eens pijpenstelen, maar dat mocht de pret tijdens de jaarlijkse barbecue in Coriovallum absoluut niet drukken, want binnen was het warm, gezellig en vol leven. Bewoners genoten van de heerlijke barbecue lekkernijen, een verfrissend glaasje sangria en natuurlijk van de feestelijke muziek van The Lonely Beatles. De voetjes gingen van de vloer en het voelde alsof de zon, ondanks het weer buiten, gewoon binnen was gaan schijnen.
- Ook voor onze collega’s, vrijwilligers, leden van de Clientenraad en de vrijwilligers van de Vrienden van Delphinium werd er weer een gezellige BBQ georganiseerd bij onze mooie locatie in Voerendaal. Prima verzorgd door Slagerij Keldermann.
- Bij Onze Lieve Vrouw in Voerendaal genoten onze bewoners nog heerlijk van de laatste zomerdagen. Met 26 graden voelt het bijna alsof de zomer nog even blijft hangen. Maar binnen zetten we ondertussen al zachtjes koers richting de herfst met warme kleuren, kleine details en knusse hoekjes in fijne herfstsfeer. En ja… zelfs Halloween heeft een subtiel plekje gekregen. Geen spannende taferelen of griezelige versieringen, maar kleine, vriendelijke knipogen die perfect passen bij onze bewoners.
- Ook dit jaar waren de bewoners van locatie De Voort samen met hun familie, hartelijk welkom bij FC Landgraaf voor een wedstrijd in het kader van de Week tegen Eenzaamheid. Ondanks de regen volgden we als echte diehards de wedstrijd vanaf prachtige VIP‑plaatsen. Poncho’s aan en genieten maar! We werden hartelijk ontvangen door de jeugdspelers, die heerlijke tomatensoep met ballen hadden gemaakt. Tijdens de pauze was er koffie met Limburgse vlaai: een moment vol gezelligheid en verbinding.De wedstrijd eindigde in 1‑1, maar de warmte en betrokkenheid van FC Landgraaf maakten de dag onvergetelijk.
Een dikke pluim voor alle vrijwilligers en jeugdspelers! - We hadden op Wereld Alzheimer Dag een prachtige dag in GaiaZOO, aangeboden door Alzheimer Nederland Afdeling Parkstad-Limburg. Maar liefst 55 bewoners en mantelzorgers uit alledrie de locaties van Delphinium hebben optimaal genoten! Een dag vol rust, ontmoeting en verwondering, waar meer dan 400 mensen met dementie en hun mantelzorgers samen genoten van dieren, natuur en het gevoel van erbij horen. Het jaarthema "Ik blijf meedoen" kwam in elke glimlach tot leven.
Voor herhaling vatbaar...een dag om nooit te vergeten! Hartelijk dank voor deze mooie dag! - In de Voort was er alom Puppy-liefde. Collega Nancy kwam op bezoek met haar Labradorpup Nala van 9 weken oud. De reacties van de bewoners waren werkelijk hartverwarmend. De interactie met kleine Nala bracht een grote glimlach op de gezichten en zorgde voor hele waardevolle, rustige momenten van troost en plezier. Wat een prachtige dag was het!
eigenschappen
| tijdsbestek | September 2026 |
WONEN
Delphinium beschikt over drie kleinschalige locaties in Landgraaf, Voerendaal en Heerlen. Deze zijn speciaal ingericht voor mensen met dementie, maar ook zeer geschikt voor bewoners met een somatische zorgvraag. We bieden 24-uurs zorg in een veilige, huiselijke omgeving waar welzijn en persoonlijke aandacht centraal staan. We vertellen u hier graag meer over.
WELZIJN
Goede, professionele, veilige en liefdevolle zorg gaat voor ons hand in hand met oprechte aandacht voor het welzijn van onze bewoners. Wat wij onder welzijn verstaan en hoe wij dit in de dagelijkse praktijk vormgeven, laten wij u graag zien.
ZORG
Delphinium biedt professionele zorg vanuit het hart. Naast permanente 24-uurszorg kunt u bij ons ook terecht voor tijdelijke ondersteuning en voor logeerzorg.
